Jan Jaspers koploper clubtopscorers

Facebooktwittergoogle_plus

goalAfgelopen weekend waren er alleen nederlagen te noteren; er werd slecht drie keer doel getroffen. Jan Jaspers blijft scoren, zijn achttiende treffer scoorde hij alweer.

Piershil 1 (23 gespeeld, 39 goals): Jan Jaspers 18, Geert Bakker 8, Stephan Baaij 3, Romano Pepermans 2, Joost Both 2, Loek Visser 2, Ricardo Hoogwerf, Martin de Ruiter, Jacco Vink, Eigen doelpunt

Piershil 3 (18 gespeeld, 47 goals): Darwyn Pennock 15, Rico Wols 8, Wouter Naaktgeboren 5, Marcel Verhorst 5, Kevin van Kruining 3, Myron Feldmann 2, Jaap Naaktgeboren 2, Marcel van der Waal 2, Brian Koesveld 2, Robin Roest, Rick Veringmeier, Dennis Kievit

Piershil VE1 (18 gespeeld, 60 goals): Sebastiaan Achterberg 16, Edwin Bestebreur 11, Martijn Hoek 10, André Roest 9, Floris van Marle 4, Dico Snijders 4, Danny Verveer 2, Richard van der Waal, Maurice Fiere, Marco Reedijk, Eigen doelpunt

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten