Jan Jaspers in top tien Piershilse topscorers

Facebooktwittergoogle_plus

Jan Jaspers heeft zich door een hattrick tegen VDL in de top tien van Piershilse topscorers genesteld. De 3-1 tegen VDL betekende zijn 59-ste goal in totaal, zijn zevende van dit seizoen. Het AD heeft abusievelijk 8 goals aan hem toegerekend; de afdeling statistieken van svpiershil.com is echter onverbiddelijk: 7!

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten