Jan Jaspers: en dat is zestig!

Facebooktwittergoogle_plus

Jan Jaspers scoorde ook tegen SSS en staat dit seizoen op acht treffers. In totaal heeft Janneman al 60 keer gescoord in competitieverband voor Piershil 1. Zijn eerste treffer scoorde hij op 17 december 2005, in de met 4-1 gewonnen wedstrijd tegen OFB. Getuige het verslag scoorde hij zelfs twee keer die dag.

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten