Indeling finaleavond Jan Louter-toernooi

Facebooktwittergoogle_plus

SHO, Heinenoord, ’s Gravendeel en Goudswaardse Boys spelen, naast SSS en NSVV voor de finaleavond van het Jan Louter-toernooi geplaatst. In Poule A spelen woensdagavond Heinenoord, SSS en ’s Gravendeel tegen elkaar. In Poule B treffen SHO, Goudswaardse Boys en Piershil elkaar.

In Sporthal De Tienvoet wordt om 19:00 aan de finaleavond begonnen.

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten