Groots 7: Ophalen van herinneringen

Facebooktwittergoogle_plus

Afgelopen zaterdag was hij aandachtig toeschouwer bij Piershil – Neptunus Schiebroek: Jo van Buren. Vanaf 1970 verdedigde hij drie seizoenen het doel van Piershil 1, zaterdag werden veel herinneringen opgehaald!

Piershil 1, 1970-1971: Staand vlnr: Theo Groenenberg, Jan Achterberg, Leen van ’t Hof, Dirk Snijders, Leen van Gameren (grensrechter), Hans Groenenberg, Rob Boot, Adri Groenenberg en Jo van Buren. Zittend vlnr: Jan vd Berg (trainer), Jaap Rupsam, Adri Achterberg, Wim Buitendijk, Karel Snijders en Rien Snijders.

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten