Goudswaard 2 wint verdiend van Piershil 3 (Hoezo fuseren?)

Facebooktwittergoogle_plus

Op zaterdag 5 mei 2018 was het weer zover: onze derby GWB 2 tegen Piershil. Met een prachtige zomerse dag op een goed bespeelbaar veld blies de scheidsrechter om 14.31 voor de start van de wedstrijd. Er stonden twee teams op veld die graag wilden winnen dat was ook te zien na het eerste fluit signaal. De eerste 20 minuten waren de beiden teams in evenwicht, waarin Piershil in de 18de minuut een klein kansje had om de scoren te openen (maar het was het net niet). Na 23 minuten spelen was er en drink pauze wegens de toch wel oplopende temperatuur. Na de drinkwater pauze ging GWB er een tandje bijzetten, toen was goed te zien hoe de ploegen conditioneel er bij stonden. In de eerste 20 minuten kwam er bij Piershil nog volop rook uit de pijp, maar dat was na de drinkwater pauze over. Daarna kwamen er maar kleine wolkjes uit de pijp. Wat er ook toe leidde dat in de 28 minuut door een oud-speler van ons R.Kegel de 1-0 werd ingeschoten. In de 39ste minuut was het weer raak voor GWB: 2-0. Het enige wat bij ons positief was: we hadden 16 voetballers, er werd dan ook volop gewisseld. Voor de rust Myron voor Jaap, Djoshua voor Wouter, Marcel V voor Rick en Robert weer voor Jaap. Bij  een 2-0 ruststand gingen we aan de thee. Na de rust werd ook Nick gewisseld voor Niels v. Ruiven. Kwam er in de laatste 25 minuten van de eerste helft nog maar een klein wolkje uit de pijp, na rust kwam er helemaal geen rook meer uit. Piershil kon alleen maar verdedigen, Leon was de beste verdediger en ook de beste speler van vandaag. GWB maakte er in de tweede helft 4 goals bij dus toen goed leidende scheidsrechter floot voor het einde was een dik verdiende overwinning van GWB (6-0) een feit. Rest mij nog te zeggen dat dit een uitgestelde wedstrijd was omdat GWB er in januari niet genoeg voetballers waren en nu was het eerste vrij. (HOEZO FUSEREN) Opstelling: Jaap-Myron/ Wouter-Djoshua/Marcel V-Rick/Ruben-Marcel W/Nick-Niels/Leon-Darwyn -Brian-Richard-Robert, Darwyn, Robin Roest

Johan Hartog

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten