Goal Loek Visser garantie voor winst

Facebooktwittergoogle_plus

Piershil won zaterdag met 1-2 van NSVV, eindelijk weer eens een zege na zes wedstrijden zonder driepunter. Loek Visser maakte zijn tweede competitiegoal van dit seizoen, zijn vierde in totaal. Opvallend daarbij is dat er altijd wordt gewonnen als Loek Visser scoort. Vorig seizoen tegen Soccer Boys en Strijen, dit seizoen tegen Hellevoetsluis en NSVV. Ik zeg alle ballen op Loek!

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten