Geslaagde boutmiddag SV Piershil: allen bedankt!

Facebooktwittergoogle_plus

We kunnen terugkijken op een zeer geslaagde boutmiddag. Qua drukte, sfeer en opbrengst was het een prachtige dag voor de club. Langs deze weg bedankt het bestuur iedereen die heeft geholpen om van deze dag een succes te maken. In het bijzonder onze sponsoren Peet the Flowerman, Spar Heijkoop, Frans de Buck, Ben Nobel en Kwaliteitsslager Bouter en uiteraard alle vrijwilligers!

Bestuur SV Piershil

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten