Geert Bakker langs Bas Koesveld

Facebooktwittergoogle_plus

Door zijn twee treffers tegen Sparta AV schroefde Geert Bakker zijn totale productie van dit seizoen op tot zes treffers. Samen met de 2 competitiegoals van vorig seizoen en de 13 treffers in zijn eerste seizoen bij Piershil staat hij nu op 21 competitiegoals in Piershilse dienst. Bakker komt hiermee op de 29ste plaats in onze topschutterslijst, Bas Koesveld is gepasseerd en staat nu dertigste.

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten