Dringen aan de top

Facebooktwittergoogle_plus

goalAfgelopen weekend scoorden Piershil 1 en Piershil Veteranen er aardig op los. Jan Jaspers en Sebastiaan Achterberg kwamen door hun hattrick beiden op 11 treffers, Edwin Bestebreur en Darwyn Pennock volgen op de voet met 10 goals.

Piershil 1 (15 gespeeld, 22 goals): Jan Jaspers 11, Geert Bakker 3, Stephan Baaij 2, Joost Both 2, Loek Visser, Ricardo Hoogwerf, Martin de Ruiter, Eigen doelpunt

Piershil 3 (12 gespeeld, 30 goals): Darwyn Pennock 10, Rico Wols 5, Wouter Naaktgeboren 4, Jaap Naaktgeboren 2, Kevin van Kruining 2, Robin Roest, Brian Koesveld, Rick Veringmeier, Dennis Kievit, Marcel van der Waal en Marcel Verhorst

Piershil VE1 (10 gespeeld, 38 goals): Sebastiaan Achterberg 11, Edwin Bestebreur 10, André Roest 6, Martijn Hoek 5, Floris van Marle 4, Dico Snijders 2

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten