Doelpuntenregen met 15 treffers

Facebooktwittergoogle_plus

goalAfgelopen weekend was het flink raak voor de Piershilse teams, ruime zeges, telkens met 5 goals voor. De klassementen zijn meteen flink opgeschud. De goals van Piershil 3 werden gescoord door Darwyn Pennock 2, Marcel Verhorst 2 en Kevin van Kruining, bij PVE1 voegde Sebastiaan er weer 2 toe aan zijn totaal.

Piershil 1 (7 gespeeld, 12 goals): Jan Jaspers 4, Geert Bakker 2, Joost Both, Loek Visser, Ricardo Hoogwerf, Sephan Baaij, Martin de Ruiter, Eigen doelpunt

Piershil 3 (6 gespeeld, 12 goals): Darwyn Pennock 2, Rico Wols 2, Wouter Naaktgeboren 2, Jaap Naaktgeboren, Brian Koesveld, Rick Veringmeier, Dennis Kievit, Marcel van der Waal en Kevin van Kruining

Piershil VE1 (6 gespeeld, 21 goals): Sebastiaan Achterberg 7, Martijn Hoek 5, Edwin Bestebreur 4, Floris van Marle 3, André Roest 2,

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten