Alex van Dijk zit Jan Jaspers op de hielen

Facebooktwittergoogle_plus

Piershil won dinsdag met 1-2 van Heerjansdam en zaterdag met 1-4 van Binnenmaas, zo op de valreep wordt er nog aardig gescoord. Jan Jaspers stevent af op de topscorerstitel, Alex en Edwin zitter daar dicht op. De 1-4 van Alex betekende zijn 50ste competitiegoal in Piershilse dienst, ook in dat opzicht zit hij Jan Jaspers op de hielen (52 goals).

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten