Al 43 ‘edjes’ in het voordeel van de roodwitten

Facebooktwittergoogle_plus

Piershil 1 scoorde zaterdag 3 treffers tegen Alexandria’66; de gelijkmaker betekende eigen doelpunt nummer 43 dat in het voordeel van de roodwitten werd gescoord. Stephan Baaij scoorde zijn vierde treffer voor Piershil 1, voor Martin de Ruiter was het competitiegoal nummer 5.

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten