Achterberg en Jaspers strijden om koppositie

Facebooktwittergoogle_plus

goalAfgelopen weekend maakte Sebastiaan Achterberg een hattrick tegen Zwartewaal. Het betekende zijn zestiende competitiegoal van dit seizoen; evenveel als Jan Jaspers die afgelopen weekend het net niet wist te vinden. Bij Piershil 3 blijft Darwyn Pennock de topscorer, hoewel hij al heel wat weekjes niet heeft gescoord, Rico nadert!

Piershil 1 (19 gespeeld, 33 goals): Jan Jaspers 16, Geert Bakker 6, Stephan Baaij 3, Joost Both 2, Loek Visser 2, Ricardo Hoogwerf, Martin de Ruiter, Romano Pepermans, Eigen doelpunt

Piershil 3 (14 gespeeld, 34 goals): Darwyn Pennock 10, Rico Wols 7, Wouter Naaktgeboren 4, Marcel Verhorst 2, Jaap Naaktgeboren 2, Kevin van Kruining 2, Robin Roest, Brian Koesveld, Rick Veringmeier, Dennis Kievit, Marcel van der Waal, Myron Feldmann

Piershil VE1 (13 gespeeld, 50 goals): Sebastiaan Achterberg 16, Edwin Bestebreur 11, André Roest 8, Martijn Hoek 6, Floris van Marle 4, Dico Snijders 2, Danny Verveer 2, Richard van der Waal

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten