10 juni: Finale NSVV JO19-1 – Zuidland JO19-1: 1-4

Facebooktwittergoogle_plus

Zuidland heeft met 4-1 gewonnen na een 2-0 ruststand. Gefeliciteerd namens SV Piershil.

 

Op zaterdag 10 juni wordt de nacompetitiefinale tussen NSVV JO19-1 en Zuidland JO19-1 gespeeld op het terrein van SV Piershil. De finale begint om 14.30 uur, op het spel staat voor beide teams promotie naar de hoofdklasse.

NSVV onder 19 eindigde in de eerste klasse op de derde plaats. In de nacompetitie schakelde het eerst via strafschoppen Sparta AV uit (de twee duels tussen deze clubs eindigden beide in 2-2), in de halve finale werd De Jonge Spartaan uitgeschakeld (1-1 in Numansdorp, 1-2 in Middelharnis).

Zuidland onder 19 eindigde in diezelfde competitie als tweede, in de nacompetitie schakelde het Alphens Boys uit (na een 3-1 uitnederlaag werd thuis met 5-1 gewonnen!), in de halve finale won het thuis met 1-0 van CKC, uit werd het 2-2 na verlenging.

In de reguliere competitie in de eerste klasse 10 won Zuidland twee keer van NSVV: thuis met 2-1, uit met 0-4.

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten