Contact

Contactgegevens SV Piershil, taakverdeling bestuur: klik hier

Postadres Telefoon Emailadres
Postbus 3712 3265 ZG Piershil 0186-691888 club@svpiershil.nl
Bestuur Naam Telefoon Emailadres
Voorzitter Vacant
Penningmeester – Vrijwillgersadm. Frits van Agteren penningmeester@svpiershil.nl
Secretaris – Ledenadministratie Bas Hoek 06-13903400 secretaris@svpiershil.nl 
Wedstrijdsecretaris Ricardo Kegel 06-36176857 wedstrijdsecretaris@svpiershil.nl
PR Klaas van Etten 06-10881082 pr@svpiershil.nl
Voetbalzaken Frits van Agteren voetbalzaken@svpiershil.nl
Kantinezaken
Kantinezaken Suzanne Hoek  kantinezaken@svpiershil.nl
Senioren Naam Telefoon Emailadres
Hoofdtrainer selectie Richard Verhoeven
Elftalleider Piershil 1
Verzorger Piershil 1 Martijn Bakker
Assistent scheidsrechter P1
 Trainer Piershil 2  
Leider Piershil 3 Johan Hartog 06-36310597 hartog.j.h@zonnet.nl
Leider Piershil VE1 Marco Reedijk 06-53690243 m.reedijk@70four.nl
SJO Jeugd Contactgegevens
Algemeen Naam Telefoon Emailadres
Consul Peter van Gijzen 06-23930553
Webmasters actualiteit Henk van den Heuvel webmaster@svpiershil.nl
Webmaster techniek & archief Henk van den Heuvel hvdh1234@gmail.com
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten